Junioren Blokmeerkamp
za 20 april 2024 | ARV Illion |
vr 31 mei 2024 | AV '47/ SC Antilope |
vr 28 juni 2024 | AV '47/ SC Antilope |
za 14 sept 2024 | Leiden Atletiek |
Inschrijven tot 12 april 2024 via eigen vereniging.
Inschrijfgeld
De kosten bedragen €6,- per wedstrijd.
Deze dienen te worden overgemaakt naar het volgende rekeningnummer:
Ten Name Van L. Zuijderduijn
NL07 ABNA 0847 3627 52
Met omschrijving: [Licentienummer] - ZHM JC
Prijsuitreiking
De winnaar is degene die na 4 wedstrijden de minste punten heeft. 9 van de 12 nummers tellen hiervoor mee. Bij gelijk eindigen telt het aantal overwinningen, degene met de meeste overwinningen is dan winnaar. Als dit ook gelijk is dan telt het hoogste aantal punten behaald op een individueel nummer.
Bij het niet deelnemen aan een nummer wordt 99 puten toegekend.
Bij het niet volbrengen van een nummer wordt de deelnemer als laatste geplaatst voor dat onderdeel.
Wedstrijden20 april 2024 - ARV Illion
Aanvang 12:00
U16-1 jongens |
300mH |
Ver |
Discus |
U16-2 jongens |
300mH |
Ver |
Speer |
U16-1 meisjes |
300mH |
Ver |
Speer |
U16-2 meisjes |
300mH |
Ver |
Discus |
U14-1 jongens |
150m |
Hoog |
Kogel |
U14-2 jongens |
150m |
Hoog |
Kogel |
U14-1 meisjes |
150m |
Polsver |
Discus |
U14-2 meisjes |
150m |
Polsver |
Speer |
31 mei 2024
Aanvang 19:00uJongens - Boskoop
U16-1 jongens |
800m |
Hoog |
Kogel |
U16-2 jongens |
800m |
Kogel |
Speer |
U14-1 jongens |
1000m |
Ver |
Speer |
U14-2 jongens |
1000m |
Ver |
Discus |
Meiden - Waddinxveen
U16-1 meisjes |
80m |
Hoog |
Kogel |
U16-2 meisjes |
80m |
Kogel |
Discus |
U14-1 meisjes |
60m |
Ver |
Speer |
U14-2 meisjes |
60m |
Ver |
Discus |
28 juni 2024
Aanvang 19:00uJongens - Waddinxveen
U16-1 jongens |
100m |
Kogel |
Speer |
U16-2 jongens |
100m |
Hoog |
Kogel |
U14-1 jongens |
80m |
SSS |
Discus |
U14-2 jongens |
80m |
SSS |
Discus |
Meiden - Boskoop
U16-1 meisjes |
600m |
Kogel |
Discus |
U16-2 meisjes |
600m |
Hoog |
Kogel |
U14-1 meisjes |
600m |
SSS |
Speer |
U14-2 meisjes |
600m |
SSS |
Speer |
14 september 2024 - Leiden Atletiek
Aanvang 16:00u
U16-1 jongens |
100mH |
SSS |
Speer |
U16-2 jongens |
100mH |
SSS |
Discus |
U16-1 meisjes |
80mH |
SSS |
Discus |
U16-2 meisjes |
80mH |
SSS |
Speer |
U14-1 jongens |
80mH |
Polsver |
Discus |
U14-2 jongens |
80mH |
Polsver |
Speer |
U14-1 meisjes |
60mH |
Hoog |
Kogel |
U14-2 meisjes |
60mH |
Hoog |
Kogel |