Uitslagen Trainingswedstrijd

Het eindklassement van de Corona-trainings-competitie!

De 5 beste prestaties tellen mee voor de einduitslag.
DNF - Did Not Finish
DSQ Gediskwalificeerd 

[ -]De atleet heeft niet aan voldoende onderdelen meegedaan
[*] De atleten hebben een gelijk aantal punten, positie is bepaalt op basis van hoogste finishposities.

Mini's- en C-Pupillen

Pos

Naam

Hurkhoog

40m

Vortex

40mH

Verspringen

Balstoten

400m

Bandslingeren

1

Vincent

70cm

7,62s

12,5m

8,32s

2,70m

3,10m

01:38,0

12,10m

2

Menno

60m

8,24s

10,6m

9,87s

2,30m

3,90m

01:41,7

13,20m

3

Niek

 

7,59s

12,0m

8,35s

2,80m

3,00m

   

4

Gert

55cm

7,40s

8,2m

8,99s

2,30m

2,70m

01:41,1

7,10m

5

Sam

 

7,91s

8,6m

 

2,10m

3,30m

02:00,6

13,10m

6

Ferre

50cm

8,34s

5,9m

10,08s

2,30m

3,00m

01:59,2

9,30m

7

Radin

60cm

8,19s

10,3m

9,93s

2,00m

3,00m

   

8

Olivier

45cm

9,20s

12,6m

 

2,00m

2,60m

   

9

Christiaan

55cm

8,90s

10,9m

10,96s

   

02:25,4

11,10m

10

Daan

55cm

8,79s

4,2m

10,82s

1,80m

2,40m

02:34,1

6,80m

11

Elin

     

10,96s

1,50m

3,00m

02:06,3

5,60m

12

Josefien

     

10,83s

1,70m

1,80m

02:03,6

5,40m

-

Sieb

     

8,86s

       

-

Dani

55cm

     

2,10m

2,20m

   

-

David

85cm

   

9,04s

2,70m

3,20m

   

-

Pieter

     

10,35s

       

-

Roos

     

11,75s

   

02:11,6

4,30m

B-Pupillen

Pos

Naam

60m

verspringen

Bandslingeren

Vortex

60mH

Hoogspringen

Balstoten

600m

1

Louise

10.38s

2.95m

10,75m

14,00m

8,63s

1,17m

6,25m

02:41

2

Bjorn

10.07s

2.80m

10,50m

19,00m

8,78s

DNF

5,25m

02:30

*3

Luuk-ian

11.16s

2.50m

15,00m

24,50m

8,96s

 

6,00m

03:21

*4

Renee

10.89s

2.50m

13,25m

18,75m

9,35s

1,14m

7,00m

03:24

5

Flynn

11.35s

2.45m

9,00m

11,25m

9,75s

0,90m

5,25m

02:42

6

Jim

10.95s

2.50m

6,50m

8,75m

10,40s

DNF

4,00m

02:43

7

Jack

11.06s

2.45m

7,00m

9,75m

10,53s

0,83m

4,00m

 

7

Thomas

11.65s

2.15m

9,00m

7,50m

10,41s

0,83m

 

03:06

-

Evy

   

10,75m

   

0,93m

   

-

Nikki

10.83s

2.50m

7,75m

   

0,83m

   

-

Sofie

13.54s

1.70m

 

10,50m

 

DNF

   

-

Marit

         

0,90m

   

-

Lucas

       

11,06s

     

A1-Pupillen

Pos

Naam

Discus

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

80m

Vortex

800m

60mH

*1

Levi

11.00m

2,85m

0,99m

4,19m

13,01s

11,00m

03:28

13,51s

*2

Senna

10.25m

3,35m

 

4,51m

13,42s

17,00m

03:48

12,08s

3

Micha

 

3,05m

 

5,86m

13,09s

18,00m

04:10

12,87s

4

Isabelle

10.25m

2,70m

0,96m

4,08m

15,64s

16,75m

DNF

13,85s

5

Floris

10.00m

2,80m

0,99m

3,95m

16,10s

11,75m

04:29

15,42s

6

Romee

9.00m

2,40m

 

3,73m

13,06

16,50m

04:25

14,11s

7

Rian

   

1,02m

3,00m

14,06s

21,00m

DNF

 

8

Ard

9.00m

2,65m

     

14,50m

04:26

13,25s

9

Oguz Kaan

8.00m

2,35m

 

3,22m

14,66s

10,00m

03:54

14,70s

-

Bart

8.00m

2,50m

           

-

Gwenn

6.50m

2,45m

     

11,00m

DNF

 

-

Ayelet

 

2,30m

 

3,60m

18,59s

     

A2-Pupillen

Pos

Naam

Discus

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

80m

Vortex

800m

60mH

1

Lucas

16.75m

3,30m

1,08m

7,02m

12,26s

33,75m

03:39

 

2

Jacey-Lynn

14.00m

3,15m

1,11m

6,41m

13,28s

24,00m

03:09

10,99s

3

Nick

14.25m

3,10m

1,23m

6,22m

12,78s

28,75m

03:34

12,35s

4

Pepijn

14.00m

3,05m

1,08m

5,74m

12,59s

22,00m

04:24

12,83s

5

Charlotte

 

3,35m

 

5,01m

13,22s

19,00m

03:37

12,53s

6

Evi

10.50m

3,20m

 

5,41m

14,15s

21,50m

03:24

13,20s

6

Luuk

14.50m

2,90m

0,96m

5,24m

14,34s

25,25m

03:40

13,53s

8

Siegfried

     

3,63m

14,63s

16,50m

04:29

13,25s

-

Emma

9.00m

       

18,50m

04:38

12,71s

-

Sem

 

2,60m

     

16,00m

DNF

 

-

Jayden

9.00m

   

4,25m

15,30s

     

D-Junioren

Pos

Naam

Verspringen

80m

Discus

Kogelstoten

Hoogspringen

Speerwerpen

800m

80mH

1

Roberto

4,01m

11,66s

14,86m

8,42m

1,40m

21,05m

02:48,5

15,08s

2

Sven

3,87m

9,98s

15,06m

7,52m

1,45m

18,31m

02:48,5

16,43s

3

Myrthe

3,45m

12,28s

15,65m

8,09m

1,30m

14,05m

02:53,7

12,32s

4

Lars

 

11,79s

14,95m

7,34m

 

17,07m

02:34,0

 

5

Lotte

3,80m

12,61s

 

6,56m

1,35m

   

14,93s

6

Victor

3,43m

13,57s

18,26m

7,07m

1,25m

12,62m

03:14,2

16,81s

7

Mara

3,15m

13,07s

10,68m

5,70m

 

12,88m

03:22,1

 

8

Nick

2,86m

14,07s

8,38m

4,47m

1,05m

6,73m

03:31,0

21,66s

9

Nina

2,80m

14,02s

9,76m

4,62m

 

7,10m

DNF

 

10

Niels

2,98m

14,34s

9,67m

4,93m

     

21,93s

-

Eline

 

16,44s

9,22m

5,15m

       

-

Maartje

2,66m

             

-

Eef

2,65m

     

1,15m

   

25,55s

-

Marcus

2,80m

 

8,65m

       

DNF

-

Rosanne

2,94m

16,26s

DNF

3,66m

       

-

Ivan

2,66m

       

9,15m

DNF

DNS

-

Arriëtte

1,99m

 

DNF

         

-

Mascha

1,96m

 

7,06m

         

-

Vera

 

20,90s

 

5,00m

       

C-Junioren

 

Pos

Naam

Verspringen

Speerwerpen

80m

Kogelstoten

Hoogspringen

Discus

800m

80mH

1

Aaron

4,35m

 

10,80s

 

1,45m

15,04m

02:54,0

 

2

Julian

4,40m

 

10,41s

 

 

14,97m

02:42,2

22,04s

3

Annicka

3,85m

 

12,14s

7,10m

1,15m

13,63m

04:42,9

17,93s

4

Nienke

3,52m

18,57m

12,37s

6,78m

1,10m

10,82m

04:16,9

16,11s

5

Lina

3,08m

17,72m

13,12s

6,90m

1,15m

18,65m

04:41,8

22,61s

6

Joram

3,68m

   

6,74m

 

17,80m

04:05,6

21,69s

7

Rick

3,67m

18,17m

11,80s

 

1,20m

   

22,16s

8

Annica

3,34m

13,09m

14,86s

5,62m

1,30m

9,52m

05:50,6

DSQ

9

Bram

3,22m

 

12,20s

   

11,96m

02:45,9

21,79s

10

Mees

3,26m

   

5,85m

 

13,06m

04:17,2

23,62s

-

Hendrik

4,09m

 

12,28s

         

-

Bart

3,64m

       

14,16m

   

-

Anoek

2,56m

             

-

Judith

2,44m

             

-

Matthijs

           

03:29,6

 

-

Ella

             

19,35s

                   
                   

B- en A-Junioren

Pos

Naam

Verspringen

Speerwerpen

100m

Kogelstoten

Hoogspringen

Discus

800m

Horden

1

Andy

4,85m

19,52m (800g)

12,53s

7,25m (6kg)

1,50m

24,07m (1,75kg)

02:39,9

22,66s***

2

Benjamin

4,25m

 

12,41s

6,27m (5kg)

1,30m

18,82m (1,50kg)

02:38,8

25,24s**

3

Rik

4,15m

20,89m (800g)

12,84s

6,87m (6kg)

1,55m

16,57m (1,75kg)

02:40,2

22,46s***

4

Timo

4,00m

16,02m (700g)

14,44s

7,09m (5kg)

1,30m

22,12m (1,50kg)

02:44,0

22,14s**

5

Julian

3,90m

15,53m (700g)

14,23s

 

1,40m

14,82m (1,50kg)

02:42,1

 

5

Nikita

3,90m

12,70m (600g)

14,85

5,74m (4kg)

 

17,70m (1,00kg)

 

18,55s*

7

Céline

3,50m

20,96m (500g)

15,55s

5,44m (4kg)

1,20m

12,65m (1,00kg)

03:14,6

DNF*

-

Martine

 

13,30m (600g)

26,47s

   

13,02m (1,00kg)

   

-

Sander

             

24,09s**

*         100m - 76,2cm
**       110m - 91,4cm
***     110m - 99,1cm

Uitslagen Overzicht