Contact

Adres: Olympiaweg 2, 2221 LB Katwijk
Telefoonnummer: 071-4080406

Heb je een vraag of heb je een suggestie over de website gebruik stuur dan een email naar webredactie@avrijnsoever.nl.
Wil je direct iemand benaderen dan kun je gebruik maken van onderstaande gegevens:

Voorzitter
Ludo Schellekens
e-mail: voorzitter@avrijnsoever.nl

Vice-Voorzitter
Fausto Spiga
e-mail: vicevoorzitter@avrijnsoever.nl

Secretaris
Leo van der Tas
e-mail: secretariaat@avrijnsoever.nl

Penningmeester
Jacco Haarsma
e-mail: penningmeester@avrijnsoever.nl

Beheerder accommodatie
Koos van Rhijn
e-mail: koosvanrhijn@ziggo.nl

Communicatie
Edwin de Mol
email: communicatie@avrijnsoever.nl

Jeugd
Ludo Schellekens
e-mail: jeugd@avrijnsoever.nl

Krachtsport
Huig Hoek 
email: krachtsport@avrijnsoever.nl

Ledenadministratie
Aukje Bouman
e-mail: ledenadministratie@avrijnsoever.nl

Technische zaken
Ed Biersteker
email: tc@avrijnsoever.nl

Trainerscoördinator
Herman van Hulzen
e-mail: trainingscoordinator@avrijnsoever.nl

Wedstrijdcoördinatie
Leen van Rijn
e-mail: wedstrijdcommissie@avrijnsoever.nl

Wandelen
Wilma Ouwehand
e-mail: wandelen@avrijnsoever.nl

Webredactie
Gert-Jan Beerthuizen
Josien Messemaker
e-mail: webredactie@avrijnsoever.nl