Uitslagen

Zevenheuvelenloop 19 november, 15 km
  • Bas Haasnoot    58:11
  • André van der Plas 1:01:43
  • Arjan Varkevisser 1:07:18
  • Edwin de Mol 1:18:07
  • Arris Ouwehand         1:34:04
Zevenheuvelennacht 18 november, 7 km
  • Bas Haasnoot          26:57
  • André van der Plas      27:24
  • Paula van der Panne 39:15
  • Marielle Kraijenoord 39:16
  • Petra Hager 43:33
  • Suzanne Klinkenberg 43:40
  • Hennie van Delft 43:44
  • Wieneke van Rooijen 43:48
Oosterduinloop 12 november, 10 EM
  • Jaap Schaap      1:17:19
Amsterdam 15 oktober 2017 21,1 km
  • Arjan Varkevisser 1:45:51
  • Edwin de Mol 2:05:07
  • Joop Plug 2:07:01
  • Marielle Kraijenoord 2:12:28
Devil's Trail Loonse en Drunense duinen 23 km, 15 oktober 2017
  • Wout Duijndam  2:17:58
  • André Corijn  2:25:15
Marathon Chicago, 8 oktober 2017
  • Leen van Rijn 3:27:23
Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug 27 km, 1 oktober 2017
 
  • Wout Duijndam 2:35:55
  • Maarten de Zwart 2:35:55
  • André Corijn 2:38:33
Stuwwaltrail 20km Oosterbeek 23 september 2017
  • Bram de Visser 1:36:50
  • André van der Plas 1:37:35
  • Maarten de Zwart 1:57:58
  • Wout Duijndam 1:58:00
  • Huug van Duijn 2:05:22
Marathon Rond Sneek en Meer 23 juni 2017
 
  • Heleen van 't Hof 3:52:58
Veluwezoom Trail 25 km, 17 juni 2017
  • Bram de Visser 1:51:07
  • Maarten de Zwart 2:11:30
  • Wout Duijndam 2:12:12
  • Huug van Duijn 2:20:46
  • Fausto Spiga 2:20:46
  • Brenda Peereboom 3:16:08
Halve Marathon Zwolle, 10 juni 2017
  • René Reimerink 1:20:41
  • Leen van Rijn 1:28:19
  • Jack Glasbergen 1:32:06

 

Uitslagen Leiden Marathon 20 en 21 mei 2017
5km heren
  • Mees van der Meij    17:43
  • Robin Verloop    18:00
  • Stefan Verdoes    18:15
  • Roel Kemna    18:32
  • Roeland van den Oever    32:41
5km dames
  • Corina de Bleeker    28:31
  • Sonja van Duijn    31:59
  • Jeltsje Visser    32:44
10km heren
  • John van Zijp    57:20
  • Koos van Rhijn 1:04:36
  • Jaap Zwanenburg 1:12:54
  • Gert-Jan Beerthuizen 1:14:00
  • Erik Pronk 1:21:26
10 km dames
  • Astrid Hoek    44:38
  • Mirjam de Wit    55:03
  • Priscilla Kruit    57:03
  • Esther Anes 1:02:02
  • Els van Tol 1:04:56
  • Mirjam Boogaart 1:07:02
  • Josien Messemaker 1:10:36
  • Astrid Pronk 1:11:11
  • Gina Beerthuizen 1:13:13
  • Janneke Plug 1:13:14
  • Jolanda van Rhijn 1:13:14
21,1 km heren
  • Leen van Rijn 1:29:16
  • Wim Kalee 1:33:00
  • Jack Glasbergen 1:33:33
  • Vincent Zandbergen 1:35:16
  • Jack van Delft 1:36:41
  • Dick van Belen 1:39:54
  • Gert-Jan van der Meij 1:40:19
  • Henk Vink 1:44:02
  • Rinus Wassenaar 1:52:04
  • Sjaak Nijgh 1:59:30
  • Edwin de Mol 2:02:55
  • Chris Stouten 2:11:10
  • Leen Aandewiel 2:27:08
21,1 km dames
  • Astra van der Meij 1:39:54
  • Heleen van 't Hof 1:44:15
  • Ludwine van Rhijn 1:46:23
  • Gerda de Zwart 1:46:24
  • Thea van den Oever 1:51:58
  • Alice de Mooij 1:53:32
  • Yvonne Zwanenburg 1:55:25
  • Paula van der Panne 2:03:41
  • Deborah van der Krogt 2:04:19
  • Tamara Rovers 2:14:13
42,2 km heren
  • Hans Pleij 3:28:45
Oudejaarsestafette 29-12-2016

Donderdagavond 29 december stond in het teken van de oudejaarsestafette.

Dit jaar geen teams van vier, maar van drie lopers.

Lees meer ...
Bruggenloop(15km) Rotterdam 11-12-2016:

 

 

Naam

Woonplaats

Bruto tijd

Netto tijd

       

Jack Glasbergen

Katwijk Zh

1:19:42

1:15:38

Thea van den Oever

Katwijk Zh

1:20:49

1:15:21

Paula van der Panne

Katwijk Zh

1:27:11

1:22:44

Joop Plug

Katwijk Zh

1:30:09

1:24:41

Marielle Kraijenoord

Katwijk Zh

1:31:04

1:26:36

John van Zijp

Katwijk Zh

1:39:53

1:35:26

Marathon Florence 27-11-2016
  • André v d Plas – 3:27:13
  • Leen v Rijn – 3:36:31
  • Jack v Delft – 3:40:21
  • Gertjan v d Meij – 3:41:39
  • Wim v d Dijk – 3:42:18
  • Fausto Spiga – 3:54:26
Uitslagen Zorgen Zekerheid Circuit Lisse 27-11-2016:

5 km heren:

  • Tom Biersteker – 17:08
  • Stefan Verdoes – 18:29

10 km heren:

  • Jan Willem de Mol – 40:52
  • Arthur v Rhijn – 45:00
  • Sjaak Nijgh – 49:38
  • René v d Velde – 51:48
  • Jan Valk – 54:36
  • Kees Kraaijenoord – 57:14
  • Danny v Duijn – 1:03:19

15 km heren:

  • Rinus Wassenaar – 1:09:56

5 km dames:

  • Astrid Hoek – 21:26

10 km dames:

  • Simone Rodewijk – 43:34
  • Ludwine v Rhijn – 44:19
  • Anita Wassenaar – 1:02:41
Uitslagen Z&Z Zilveren Turfloop Mijdrecht 06-11-2016:

10 km:

  • René v d Velde – 52:38
  • Marianne v d Plas – 55:54
  • Kees Kraaijenoord – 59:18
  • Danny v Duijn – 1:01:26
  • Anita Wassenaar – 1:06:47
  • Hanke Wattel – 1:09:32

10 EM:

  • Rinus Wassenaar – 1:16:18 (3eplaats)
Duinentrail Schoorl 30-10-2016:
10 km:
  • Manon Wouda – 1:26:50
  • Esther Anes – 1:26:53
17 km
  • Margriet Boonstoppel – 1:48:07
  • Ron de Haas – 1:56:54
  • Netty v d Oever – 2:05:07
  • Wendy de Vreugd – 2:07:48
  • Jeannette Portillo – 2:08:02
  • Gineke Anes – 2:16:56
Uitslagen SPOC – Lisse – 5,7 km – 27-09-2016:
  • Henk v d Oever – 20:27 – 3e plaats 45 t/m 54 jaar
  • Bram de Visser – 21:38 – 5e plaats 45 t/m 54 jaar
  • Anton Duijndam – 23:21 – 4e plaats 55 t/m 64 jaar
Foto's en uitslagen VDVDG 1 en 2 km Kidsrun bij de Halve Marathon van Katwijk zaterdag 24 september 2016

Foto's VDVDG 1 en 2 km Kidsrun bij de Halve Marathon van Katwijk zaterdag 24 september 2016. Bedankt Leo voor de mooie foto's. Zoek jezelf, je broer, je zus of je vriend(in)! Goed gedaan allemaal!

De uitslagen van de Halve Marathon van Katwijk. Wat is er weer goed gelopen door de lopers van AV Rijnsoever. Het was een loopfeest, de complimenten aan de organisatie van dit prachtige sportieve evenement van Katwijk. Allemaal gefeliciteerd met jullie prestaties.

Uitslag SPOC Sassenheim – 20 sept 2016 – 6,6 km
  • Henk v d Oever – 23:05
  • Bram de Visser – 24:04
  • Anton Duijndam – 26:11
SPOC Sassenheim Jeugd

t/m 12 jaar

  • Fenn 1e
  • Esra 2e
  • Daan 3e

 t/m 14 jr

  • Marnix 2e
SPOC Voorhout Jeugd

t/m 12 jr

  • Daan 2e
  • Lennart 3e
  • Fenn 1e
  • Esra 2e
SPOC Hillegom Jeugd

t/m 12 jr

  • Daan 2e
  • Leonard 3e
  • Fenn 1e
  • Esra 2e
SPOC – Noordwijkerhout Jeugd

Ouder dan 12 jr:

  • Jente 3e

t/m 12 jr

  • Daan 2e
  • Fenn 1e
  • Ella 3e
SPOC Voorhout – 7,3 km – 16 september 2016
  • Henk v d Oever – 26:06
  • Bram de Visser – 27:26
  • Anton Duijndam – 29:26
SPOC Hillegom – 7,2 km – 13 september 2016
  • Henk v d Oever – 27:33
  • Bram de Visser – 28:26
SPOC – Noordwijk – 6,5 km:
  • Henk v d Oever – 25:15
  • Bram de Visser – 26:10
  • Anton Duijndam – 28:09
  • Luudwine v d Oever – 29:14
Strandloop Noordwijk 18 augustus

Jeugd 9 t/m 12 jaar – jongens - 2km:

  • Davey Ouwehand – 5e plaats

Jeugd 9 t/m 12 jaar – meisjes – 2 km:

  • Jente Blok – 2e plaats!!
  • Annika v t Wout – 20e plaats

Jeugd t/m 8 jaar – meisjes – 2 km:

  • Myrthe v d Plas – 1ste plaats!!

Junioren 13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Martijn Besselink – 4e plaats
  • Harm Hoogervorst – 5e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 4 km:

  • Mees v d Meij – 1ste plaats!!

Senioren t/m 39 jaar – vrouwen – 4 km:

  • Mardin Mahmoud – 4e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Henk v d Oever – 1ste plaats!!
  • Gert Jan v d Meij – 4e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 16e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8km:

  • Bram de Visser – 2e plaats
  • Wim Kalee – 4e plaats
  • Anton Duijndam – 5e plaats
  • Sjaak Nijgh – 16e plaats
Strandloop Noordwijk 11-8-2016

Jeugd 9 t/m 12 jaar – jongens – 2 km:

  • Davey Ouwehand – 9:39 – 4e plaats

Junioren 13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Martijn Besselink – 16:15 – 2e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 4 km:

  • Mees v d Meij – 14:16 – 1e plaats

Senioren t/m 39 jaar – vrouwen – 4 km:

  • Mardin Mahmoud – 19:19 – 2e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 36:27 – 16e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Henk v d Oever – 15:01 – 1e  plaats
  • Gert Jan v d Meij – 17:43 – 3e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8 km:

  • Bram de Visser – 33:42 – 3e plaats
  • Anton Duijndam – 35:41 – 4e plaats
  • Sjaak Nijgh – 44:33 – 13e plaats
Uitslagen strandloop 4-8-2016

Jeugd t/m 8 jaar – meisjes – 2 km:

  • Myrthe v d Plas – 11:41 – 1ste plaats

Jeugd 9 t/m 12 jaar – jongens – 2 km:

  • Davey Ouwehand – 9:57 – 4e plaats

Junioren 13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Martijn Besselink – 16:39 – 3e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 4 km:

  • Mees v d Meij – 14:28 – 1ste plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 36:49 – 10 plaats 

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Henk v d Oever – 15:11 – 1ste plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8 km:

  • Bram de Visser – 34:17 – 2e plaats
  • Wim Kalee – 34:28 – 3e plaats
  • Anton Duyndam – 36:30 – 5e plaats
  • Sjaak Nijgh – 44:53 – 13e plaats
Heilo instuif, 29 juli 2016

Guido de Graaf: 3.000: 9.35.19 

Uitslagen strandloop 28-7-2016

Jeugd 9 t/m 12 jaar  - jongens – 2 km:

  • Davey Ouwehand – 7:57 – 8e plaats

Jeugd 9 t/m 12 jaar – meisjes – 2 km:

  • Jente Blok – 7:10 – 1ste plaats

Jeugd t/m 8 jaar – meisjes – 2 km:

  • Myrthe v d Plas – 9:12 – 1ste plaats

13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Martijn Besselink: 14:38 – 4e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 4 km:

  • Mees v d Meij – 11:57 – 1ste plaats

Senioren t/m 39 jaar – vrouwen – 4 km:

  • Mardin Mahmoud – 17:59 – 1 ste plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 34:48 – 15e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Henk v d Oever – 12:55 – 1 ste plaats
  • Gert Jan v d Meij – 15:28 – 4e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8 km:

  • Wim Kalee – 32:41 – 2e plaats
  • Anton Duyndam – 34:05 – 4e plaats
Uitslagen van de 6e strandloop, 21 juli 2016

Jeugd t/m 8 jaar – meisjes – 2 km:

  • Myrthe v d Plas – 11:33 – 1ste plaats

Junioren 13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Harm Hoogervorst – 16:52 – 2e plaats

Senioren t/m 39 jaar – dames – 4 km:

  • Mardin Mahmoud – 19:37 – 3e plaats

Senioren t/m 39 jaar mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 36:31 – 13e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Henk v d Oever – 15:07 – 1ste plaats
  • Gert Jan v d Meij – 18:12 – 3e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8 km:

  • Wim Kalee – 34:16 – 2e plaats
  • Anton Duyndam – 35:51 – 5e plaats
10 van Noordwijk 17-07:

Dames – 5 km:

  • Mirjam Boogaart – 33:33
  • Wil Brands – 34:29
  • Jeannet v Duijn – 35:16
  • Suzanne v Teijlingen – 35:16
  • Marian v Houwelingen – 35:16
  • José Zuijderduin – 35:16
  • Nella Zuijderduijn – 35:53
  • Mirjam Oudshoorn – 35:53

Dames – 10 km:

  • Ludwine v Rhijn – 44:20
  • Leny v d Plas – 48:01
  • Yvonne Zwanenburg – 51:11
  • Priscilla Kruit – 55:59
  • Yvonne v d Anker – 1:03:09
  • Fransien Kruit – 1:07:24
  • Josien Messemaker – 1:08:07
  • Gina Beerthuizen – 1:10:51
  • Saskia Remmig – 1:11:17
  • Carlijn v d Anker – 1:11:17

Mannen – 5 km:

  • Jan v d Anker – 35:51
  • Fred Duijnstee – 35:58

Mannen – 10 km:

  • Guido de Graaf - 38:15
  • Winfred Peereboom – 46:04
  • Rijn Barnhoorn – 46:11
  • Peter Dubbelaar – 47:02
  • Wim Zwanenburg – 49:36
  • Rinus Wassenaar – 49:58
  • Edwin de Mol – 52:36
  • Joop Plug – 52:37
  • Sjaak Nijgh – 54:35
  • Cees Overes – 54:44
Avondinstuif 1 AV Trias

Guido de Graaf 1.500m - 4:20.54

Strandloop 14-07:

Jeugd 9 t/m 12 jaar – meisjes – 2 km:

  • Jente Blok – 8:33 – 2e plaats
  • Annika v t Wout – 12:00 – 13e plaats

Jeugd t/m 8 jaar – meisjes – 2 km:

  • Myrthe v d Plas – 10:49 – 1ste plaats

Junioren 13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Harm Hoogervorst – 16:27 – 2e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 4 km:

  • Mees v d Meij – 13:49 – 1ste plaats

Senioren t/m 39 jaar – vrouwen – 4 km:

  • Mardin Mahmoud – 19:14 – 3e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 36:31 – 18e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Gert Jan v d Meij – 18:10 – 3e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8 km:

  • Anton Duyndam – 35:31 – 3e plaats
Uitslagen strandloop Noordwijk 7-7-2016

Jeugd -  9 t/m 12 jaar – 2 km - meisjes:

  • Jente Blok – 8:53 – 2e plaats
  • Annika v ’t Wout – 13:36 – 19e plaats

Jeugd  - t/m 8 jaar – 2 km - meisjes:

  • Myrthe v d Plas – 10:58 -1ste plaats

Junioren -13 t/m 15 jaar – 4 km - jongens:

  • Harm Hoogervorst – 17:05 – 5e plaats
  • Martijn Besselink – 17:13 – 6e plaats

Senioren – t/m 39 jaar – 4 km -vrouwen:

  • Mardin Mahmoud – 19:59 – 3e plaats

Senioren –t/m 39 jaar – 4 km - mannen:

  • Arthur v Rhijn – 37:30 -14e plaats

Veteranen – 50+ - 4 km – mannen:

  • Gertjan v d Meij – 18:05 – 3e plaats

Veteranen – 50+ - 8 km – mannen:

  • Bram de Visser – 33:35- 1ste plaats
  • Wim Kalee – 34:52 – 3e plaats
  • Anton Duyndam – 36:26 – 7e plaats

Veteranen – 60+ - 8 km – mannen:

  • Hans Pleij – 35:22 – 1ste plaats
Uitslagen strandloop 30-6-2016:

Jeugd 9 t/m 12 jaar – meisjes – 2 km:

  • Jente Blok – 8:11 – 2e plaats
  • Annika van T Wout – 11:02 – 15e plaats

Junioren 13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Harm Hoogervorst – 16:52 – 5e plaats

Senioren t/m 39 jaar – vrouwen – 4 km:

  • Mardin Mahmoud – 19:45 – 4e plaats

Senioren t/m 39 jaar- mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 35:31 – 15e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Gertjan v d Meij – 17:59 – 2e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8 km:

  • Bram de Visser – 32:57 – 1ste plaats
  • Wim Kalee – 33:04 – 2e plaats
  • Sjaak Nijgh – 44:18 – 19e plaats

Veteranen 60+ - mannen – 8 km:

  • Hans Pleij – 34:52 – 1ste plaats
Uitslagen strandloop 23-6-2016:

Jeugd 9 t/m 12 jaar – jongens – 2 km:

  • Davey Ouwehand – 9:01 – 6e plaats

Jeugd 9 t/m 12 jaar – meisjes – 2 km:

  • Jente Blok – 9:03 – 2e plaats
  • Annika van T Wout – 12:52 – 17e plaats

Jeugd t/m 8 jaar – meisjes – 2 km:

  • Myrthe v d Plas – 10:43 – 1ste plaats

Junioren 13 t/m 15 jaar – jongens – 4 km:

  • Martijn Besselink – 17:42 – 6e plaats
  • Harm Hoogervorst – 18:07 – 7e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 4 km:

  • Mees v d Meij – 15:33 – 1ste plaats

Senioren t/m 39 jaar – vrouwen – 4 km:

  • Mardin Mahmoud – 20:34 – 4e plaats

Senioren t/m 39 jaar – mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 39:04 – 11e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 4 km:

  • Gertjan v d Meij – 19:52 – 3e plaats

Veteranen 50+ - mannen – 8 km:

  • Bram de Visser – 35:07 – 1ste plaats
  • Wim Kalee – 35:32 – 2e plaats
  • Anton Duyndam – 38:27 – 5e plaats
  • Sjaak Nijgh – 47:08 – 16e plaats

Veteranen 60+ - mannen – 8 km:

  • Hans Pleij – 36:29 – 1ste plaats
Zaterdag 18 juni – Veluwezoomtrail

Mannen – 25 km:

  • René Reimerink – 1:55:31
  • Maarten de Zwart – 2:09:07
  • Fausto Spiga – 2:10:42
  • Theo v Rhijn – 2:17:41
  • Gert Jan v d Meij – 2:22:05

Vrouwen – 25 km:

  • Heleen van ’t Hof – 2:25:35
  • Leny v d Plas – 2:26:05

Mannen – 18 km:

  • Hans Bouman – 1:58:45
  • Ron de Haas – 1:58:47
  • Joop Plug – 2:03:16

Vrouwen – 18 km:

  • Gerda de Zwart – 1:41:12
  • Margriet Boonstoppel – 1:58:47
  • Jeannette Portillo – 1:58:47
  • Gineke Anes – 2:09:19
Donderdag 16 juni - Strandloop Noordwijk

Meisjes t/m 8 jaar – 2 km:

  • Myrthe v d Plas – 10:19 – 1ste


Jongens – 9 t/m 12 jaar – 2 km:

  • Davey Ouwehand – 9:12 – 7e


Meisjes – 9 t/m 12 jaar – 2 km:

  • Jente Blok – 8:25 – 1ste


Jongens – 13 t/m 15 jaar – 4 km:

  • Martijn Besselink – 16:52 – 5e
  • Harm Hoogervorst – 20:18 – 17e

Senioren t/m 39 jaar – Mannen – 4 km:

  • Mees v d Meij – 14:41 – 1ste


Senioren t/m 39 jaar – Mannen – 8 km:

  • Arthur v Rhijn – 35:49 – 15e

 
Veteranen 50+ - Mannen – 4 km:

  • Gert Jan v d Meij – 18:21 – 3e


Veteranen 50+ - Mannen – 8 km:

  • Bram de Visser – 32:16 – 1ste
  • Wim Kalee – 32:49 – 2e
  • Sjaak Nijgh – 42:43 – 15e

 

Veteranen 60+ - Mannen – 8km:

  • Hans Pleij – 33:56 – 1ste
Zaterdag 11 juni - Halve Marathon Zwolle
  • Leen v Rijn – 1:29:59 – 2e plaats in categorie!!
Zondag 12 juni Teylingenloop 5 km
  • Guido de Graaf - 17:43 - 1e
  • Robin Verloop - 18:14 - 3e
  • Stefan Verdoes - 18:43 - 7e
Zaterdag 4 juni Slachte Marathon Friesland
  • Gerson Kuiper – 3:51: 43
Vrijdag 3 juni Schoonderbeek estafette Lisse

2e plaats voor AVR Racingteam in 1:11:30

  • Tom Biersteke
  • Guido de Graaf
  • Maarten Jumelet
  • Mees v d Meij 

Ladies on the run van AVR

  • Astrid Hoek
  • Corine Hogewoning
  • Ludwine v d Oever
  • Leny v d Plas
Leiden marathon

Marathon:

  • Hans Pleij – 3:21:58
  • Arjan Varkevisser – 3:43:00
  • Theo v Rijn – 3:55:17

Halve marathon:

  • René Reimerink – 1:26:11
  • Leen v Rijn – 1:30:38
  • Frank v d Elst – 1:31:52
  • Jack v Delft – 1:36:02
  • Vincent Zandbergen – 1:37:49
  • Maarten de Zwart – 1:39:41
  • Dick v Belen – 1:41:26
  • Rijn Barnhoorn – 1:43:40
  • Ludwine v Rijn – 1:43:44
  • Wout Duyndam – 1:44:50
  • Ronny Vlieland – 1:45:01
  • Peter Talens – 1:45:07
  • Eric Zomerveld – 1:45:33
  • Henk Vink – 1:47:17
  • Heleen v ’t Hof – 1:47:48
  • Arjan Vooijs – 1:49:07
  • Henk Hogewoning – 1:51:42
  • Rinus Wassenaar – 1:52:09
  • Joop Plug – 1:54:12
  • Netty v d Oever – 1:54:57
  • Susan v d Plas – 1:57:17
  • Priscilla Kruit – 1:57:32
  • Gineke Anes – 2:00:07
  • Alice de Mooij – 2:02:48
  • Maarten v Vessem – 2:05:41
  • Percy Looman – 2:07:42
  • Edwin de Mol – 2:07:30
  • Evelyn v Duijvenvoorde – 2:12:41
  • Fransien Kruit – 2:30:37
  • Anita Wassenaar – 2:33:25
  • Hannah Ouwehand – 3:10:27

10 km:

  • Simone Rodewijk – 45:15
  • Thea v d Oever – 51:14
  • Stephen Moore – 50:29
  • Sjaak Nijgh – 53:21
  • Jan Valk – 54:28
  • Paula v d Panne – 53:12
  • Marielle Kraijenoord – 54:42
  • Jaap Aartman – 55:59
  • Mirjam de Wit – 58:16
  • John v Zijp – 59:14
  • Sabina de Vries – 1:05:28
  • Esther Anes – 1:05:46
  • Danny v Duijn – 1:07:55
  • Astrid Pronk – 1:09:12
  • Andrea Ouwehand – 1:09:23
  • Jaap Zwanenburg - 1:09:56
  • Gert Jan Beerthuizen – 1:11:00
  • Josien Messemaker – 1:11:00
  • Gina Beerthuizen – 1:11:01
  • Jolanda v Rhijn – 1:13:15
  • Janneke Plug – 1:17:34
  • Arina v d Plas – 1:17:35

 

Marathon Hamburg
  • Andre van der Plas 3:13:37
  • Wim van Dijk 3:39:00

Zorg & Zekerheid Noordwijkerhout:

Dames 10 km

  • Ludwine v Rhijn – 43:30

Heren 10 km

  • Jan Valk – 56:38
  • Kees Kraaijenoord – 59:46

Heren 21,1 km

  • Hans Pley – 1:29: 56
  • Rinus Wassenaar – 1:39: 44
Rotterdam 2016

Marathon:

  • Gijco Reineveld – 3:34:27
  • Gerda de Zwart – 3:42:21 - debuutmarathon!!
  • Niels Kruger – 3:46:58
  • Arjan Vooijs – 3:48:19 – debuutmarathon!!
  • Theo v Rhijn – 3:57:15

10,5 km:

  • Heleen van t Hof – 50:50
  • Edwin de Mol – 1:04:43



Uitslagen Braassemloop 03-04-2016

5 km Heren:

  • Jack Glasbergen – 20:04
  • Jack v Delft – 20:51

10 km Heren:

  • Kees Kraaijenoord – 56:48
  • Jan Valk – 58:35
  • Danny v Duijn – 1:06:31

21,1 km Heren:

  • Rinus Wassenaar – 1:38:28
De Voorschotenloop 20-3-2016:
  • 10 km – Kees Kraaijenoord – 55:56
  • 15 km – Frank v d Elst – 1:06:40
  • 15 km – Hans Pley – 1:07:12
Zandvoort Circuit Run 20-3-2016:
  • Rinus Wassenaar – 58:48
  • Eric Zomerveld – 59:36
  • Peter Talens – 1:01:44
  • Percy Looman – 1:01:46
  • Cees Overes – 1:08:26
  • Joop Plug – 1:11:08
  • Priscilla Kruit – 1:11:19
  • Margriet Boonstoppel – 1:13:28
  • Gunther Beekman – 1:14:32
  • Anita Wassenaar – 1:22:18
  • Jolanda v Rhijn – 1:33:02
  • Janneke Plug – 1:33:28
  • Arina v d Plas – 1:33:30
  • Anita Snijder – 1:34:15
  • Hans Snijder – 1:38:35
  • Ada v d Meij – 1:38:39
Marathon Utrecht 20-3-2016:
  • Heleen van ’t Hof – 3:57:54
Stevensloop Nijmegen 13-3-2016
  •  Teun Bakkenes – 21,1 km – 1:47:48
Salland Trail 12-3-2016
  • Theo v Rhijn – 50 km – 4 uur 54 minuten
Uitslagen CPC Den Haag 6 maart 2016:

Halve marathon:

  • Bas Haasnoot – 1:23:55
  • Peter Dubbelaar – 1:33:51
  • Gerda de Zwart – 1:38:09
  • Arjan Varkevisser – 1:40:09
  • Dick v Belen – 1:40:19
  • Leny v d Plas – 1:43:31
  • Winfred Peereboom – 1:42:57
  • Yvonne Zwanenburg – 1:46:23
  • Thea v d Oever – 1:46:38
  • Heleen van ’t Hof – 1:47:30
  • Theo v Rhijn – 1:47:51
  • Netty v d Oever – 1:51:33
  • Jeannette Portillo – 1:51:58
  • Ron de Haas – 1:52:26
  • Wim Zwanenburg – 1:52:29
  • Jenny Kuijt – 1:53:39
  • Gineke Anes – 1:54:57
  • Astra v d Meij – 1:56:44
  • Wendy de Vreugd – 1:57:30
  • Paula v d Panne – 1:58:46
  • Alice de Mooij – 1:58:32
  • Edwin de Mol – 2:00:19
  • Marielle Kraijenoord – 2:03:22
  • Koos v Rhijn – 2:19:03
  • Yvonne v d Anker – 2:22:28

10 km:

  • Jaap Schaap – 46:48
  • Hannah Ouwehand – 1:24:05

Nederzandtloop Noordwijkerhout 28-2-2016:
  • Rinus Wassenaar – 15 km – 1:15:44
Zorg en Zekerheid Valentijnsloop Leiden 14-2-16:
  • Stefan Verdoes – 5 km – 18:24
  • Janneke de Mol – 10 km – 55:00
  • Marjan Haasnoot – 10 km – 59:10
  • Kees Kraaijenoord – 10 km – 58:42
  • Danny v Duijn – 10 km – 58:55
  • Hans Pley – 15 km – 1:03:14
  • Rinus Wassenaar – 15 km – 1:10:44
Barcelona:

halve marathon – Edwin de Mol – 1:59:08

Groet uit Schoorl:
  • 30 km – Theo v Rhijn – 2:38:28
  • 30 km – Toon Spaanderman – 2:38:33
Midwintermarathon Apeldoorn 7-2-2016

25 km

  • Thea v d Oever – 2:14:56
  • Astra v d Meij – 2:20:12

 10 EM

  • Paula v d Panne – 1:29:06
  • Anton Wassenaar – 1:31:15
  • Marielle Krayenoord – 1:31:16
  • Aukje Bouman – 1:39:58
Uithoorns Mooiste / 10 km / 31-1-2016
  • Kees Kraaijenoord – 58:27
  • Danny v Duijn – 59: 34
Uitslagen Duinloop 30 januari

Alle uitslagen via Uitslagen.nl

Totale uitslag Circuitlopers :

Jongens Jeugd 2 km

  1. Daan de Mooy
  2. Leonard van Eer
  3. Felix van Eer

Meisjes Jeugd 2 km

  1. Jente Blok
  2. Fenn Noppen
  3. Esra Noppen

Jongens 13 tm 16 5km:

  1. Bram Varkevisser
  2. Mees van Rhijn
  3. Harm Hoogervorst

Dames 5km

  1. Tessa Mulder
  2. Mardin Mahmoud
  3. Susan v.d. Plas

Heren 5 km

  1. Danny van Dijk
  2. Tom Biersteker
  3. Stefan Verdoes

Dames 10km

  1. Gerda de Zwart
  2. Annemiek v.d. Dool
  3. Margriet Boonstoppel

Heren 10km

  1. Aron van Duyvenbode
  2. Bram de Visser
  3. Dick Wagter
Z&Z Nieuwjaarsloop Leiden
  • 10km dames – Madeline v Rijn – 57:28
  • 10km heren – Jan Valk – 57:08
  • 10km heren – Kees Kraaijenoord – 59:48
  • 10km heren – Danny v Duijn – 1:02:56
  • 15km heren – Hans Pley – 1:03:50
SPOC Noordwijkerhout (6,6km) 06-09-2016:
  • Henk v d Oever: 24:02
  • Bram de Visser: 24:55
  • Anton Duijndam: 26:35
11-09-2016 | Uitslagen | 468
  • Confianza accountants
  • Running center Katwijk
  • van Duijn van der Geer