Contact

Adres: Olympiaweg 2, 2221 LB Katwijk
Telefoonnummer: 071-4080406

Heb je een vraag of heb je een suggestie over de website gebruik stuur dan een email naar webredactie@avrijnsoever.nl.
Wil je direct iemand benaderen dan kun je gebruik maken van onderstaande gegevens:

Voorzitter
Willem van Rijn
e-mail: voorzitter@avrijnsoever.nl

Secretaris
Kees Kraaijenoord
e-mail: secretariaat@avrijnsoever.nl

Penningmeester
Ron de Haas
e-mail: penningmeester@avrijnsoever.nl

Beheerder accommodatie
Koos van Rhijn
e-mail: koosvanrhijn@ziggo.nl

Communicatie
Huig Hoek
email: communicatie@avrijnsoever.nl

Jeugd
Ludo Schellekens
e-mail: jeugd@avrijnsoever.nl

Krachtsport
Leen van den Oever
email: krachtsport@avrijnsoever.nl

Ledenadministratie
Marielle Kraijenoord
e-mail: ledenadministratie@avrijnsoever.nl

Trainerscoödinator
Herman van Hulzen
e-mail: trainingscoordinator@avrijnsoever.nl

Wedstrijdcoördinatie
Leen van Rijn
e-mail: wedstrijdcommissie@avrijnsoever.nl

Wandelen
Wilma Ouwehand
e-mail: wandelen@avrijnsoever.nl

Webredactie
Gert-Jan Beerthuizen
Josien Messemaker
e-mail: webredactie@avrijnsoever.nl

07-12-2014 | Contact | 238
  • Confianza accountants
  • Running center Katwijk
  • van Duijn van der Geer